Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Wiadomości Wrzesińskie" w nowej lokalizacji

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-08
A A AWydrukDrukuj  
 
„Uwolnij książkę”. Na zdjęciu Waldemar Śliwczyński: „Przed redakcją wystawiamy książki, rozdajemy je, zachęcamy innych do wystawiania swoich książek – akcja cieszy się sporym zainteresowaniem!” Od poniedziałku, 6 sierpnia redakcja i biuro ogłoszeń „WW” znajdują się w samym centrum Wrześni, przy ul. Harcerskiej 19.  Jak informuje Waldemar Śliwczyński, redaktor naczelny i wydawca tygodnika nowa lokalizacja sprawia, że redakcja jest bliżej mieszkańców Wrześni. „Jesteśmy teraz w oku cyklonu!”- mówi. W nowej siedzibie, na parterze, znalazło się miejsce na biuro ogłoszeń i biuro wydawcy, natomiast pierwsze piętro zajęli dziennikarze i DTP. Decyzja o sprzedaży dotychczasowej siedziby „WW” ma podłoże ekonomiczne. Jak pisze Waldemar Śliwczyński koszt utrzymania 530-metrowej redakcji jest zbyt wysoki. Redakcja „WW” nie potrzebuje też, aż tak dużej przestrzeni. O budynku wydawnictwa głośno było nie tylko w środowisku architektów, zdobył on pierwszą nagrodę Jury Konkursu Bryła 2016 na najlepiej zaprojektowany budynek w Polsce. W nowej redakcji ruszyło także WW Radio, czyli radio internetowe, które na razie serwuje głównie muzykę. W planach jest emitowanie cogodzinnego lokalnego serwisu informacyjnego oraz audycji autorskich (podcastów). WW Radio zgodnie ze swoim hasłem: „Rośniemy dzięki Wam!” zaprasza entuzjastów radiowych do współpracy. AM      

Pełna treść wiadomości na: gazetylokalne.pl/?p=5072
gazetylokalne.pl, Źródło artykułu: gazetylokalne.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola