Belka
Środa, 19 Września 2018   imieniny: Konstancja, January
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kiełbasa, wódka i Głos Siemiatycz

Data dodania: 2018-09-11
32 czytelników i dziennikarzy lokalnych tygodników poznało działalność instytucji unijnych na przykładzie Komisji Europejskiej oraz zapoznało się z założeniami polityki sp... więcej »
 
 

Zbiórka w internecie czyli pomysł na...

Data dodania: 2018-08-22
 (screen z https://polakpotrafi.pl/projekt/perc-66-reportaz-o-goralach-na-route-66) Powstaje film „Perć 66 – reportaż o góralach na Route 66″. Beata Denis-Jastrzę... więcej »
 
 

"Wiadomości Wrzesińskie" w nowej lokalizacji

Data dodania: 2018-08-08
„Uwolnij książkę”. Na zdjęciu Waldemar Śliwczyński: „Przed redakcją wystawiamy książki, rozdajemy je, zachęcamy innych do wystawiania swoich książek &nd... więcej »
 
 

NABÓR WNIOSKÓW

Data dodania: 2018-07-18
POWIATOWY URZĄD PRACY W STRZELCACH OPOLSKICH ZAPRASZA PRACODAWCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW do składania wniosków o organizację: stażu dla osób b... więcej »
 
 

Wyniki rekrutacji na wyjazd do Brukseli

Data dodania: 2018-07-12
3-osobowa komisja rekrutacyjna na posiedzeniu 2 lipca 2018r. w Warszawie wyłoniła kandydatów na wyjazd studyjny „Bruksela-zobacz to sam”.  Na wyjazd studyjn... więcej »
 
 

Mołdawska prasa w polskich redakcjach

Data dodania: 2018-07-10
Mołdawscy wydawcy w redakcji Tygodnika Regionalnego „Korso” 11 wydawców mołdawskiej prasy odwiedziło redakcje w Mielcu i Zakopanem. Dwa różne wy... więcej »
 
 

OSTATNIE MIEJSCA W SZKOLE EDUKACJI

Data dodania: 2018-07-05
Zostały już ostatnie miejsca w Szkole Edukacji PAFW i UW, na bezpłatne studia podyplomowe, które przygotowują do zawodu nauczyciela języka polskiego oraz mate... więcej »
 
 

Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech? Dowiedz...

Data dodania: 2018-07-04
Pracowałeś w Niemczech i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? Zastanawiasz się czy otrzymasz niemiecką emeryturę? Już teraz zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie z polskimi i niemieckim ekspertami od emerytur i rent. więcej »
 
 

Zwycięzcy w konkursie "Unia lokalnie - pokaż to na...

Data dodania: 2018-06-28
Punkt widokowy na Bramę Morawską we wsi Pogrzebień w województwie śląskim. Foto. Monika Myśliwiec. Zdjęcie nagrodzone w „Nowej ... więcej »
 
 

Bartosz Nawrocki naczelnym "Gazety Jarocińskiej"

Data dodania: 2018-06-27
Bartosz Nawrocki zostanie 1 lipca br. nowym redaktorem naczelnym „Gazety Jarocińskiej” z Wielkopolski (Południowa Oficyna Wydawnicza). Zastąpi na tym stanowisku An... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 208
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola