Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Spokojnych i Radosnych Świąt

Data dodania: 2018-12-21
Stowarzyszenie Gazet Lokalnych życzy wydawcom i dziennikarzom mediów lokalnych oddechu i odpoczynku po ciężkim roku. Spokojnych i Radosnych Świąt. A w 2019 doskonałych tematów, wiernych... więcej »
 
 

Rusza konkurs SGL Local Press 2018!

Data dodania: 2018-12-14
Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie konkursu SGL Local Press 2018 na najlepsze teksty, fotografie i materiały wideo, które zost... więcej »
 
 

Gminy nie powinny wydawać gazet

Data dodania: 2018-11-29
Po Rzeczniku Praw Obywatelskich, także posłowie Ruchu Kukiz’15 dostrzegli konieczność ustawowego zakazu wydawania prasy przez samorządy lokalne (gminy, powiaty i województwa). Posłowie Ku... więcej »
 
 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU UZALEŻNIENIA XXI WIEKU

Data dodania: 2018-11-23
Reportaż Agnieszki Urazińskiej pt. Chore na granie o kobietach uzależnionych od hazardu wygrał konkurs „Uzależnienia XXI wieku”. Konkurs realizowany jest od 2014 roku przez Fundację Inspir... więcej »
 
 

Poszukiwany: współczesny bohater.

Data dodania: 2018-11-14
VIII edycja Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody” Mają mądrość pomagania. Pokazują, co dziś znaczą pojęcia: zaangażowanie społeczne, obywatelskie, patriotyzm i bohaterstw... więcej »
 
 

Razem pokonajmy smog

Data dodania: 2018-11-08
Tygodnik Podhalański rozpoczyna akcję „Razem pokonajmy smog”. Akcja ma promować tych, którzy nie trują powietrza w Zakopanem. Organizatorzy apelują do mieszkańców: &bd... więcej »
 
 

"Patrz i słuchaj"

Data dodania: 2018-10-22
Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na wystawę „Patrz i słuchaj” w Fotoplastikonie Warszawskim. Wystawa prezentuje prace, które powstały na warsztatach z dziedziny portretu dokumentalnego to... więcej »
 
 

Sprostowanie wyborcze na jedynce!

Data dodania: 2018-10-19
Wydawca „Wspólnoty Lubartowskiej” na mocy orzeczenia sądu był zmuszony opublikować sprostowanie wyborcze, w którym jeden z kandydatów na wójta prostuje informacje o drugim. Re... więcej »
 
 

Kiełbasa, wódka i Głos Siemiatycz

Data dodania: 2018-09-11
32 czytelników i dziennikarzy lokalnych tygodników poznało działalność instytucji unijnych na przykładzie Komisji Europejskiej oraz zapoznało się z założeniami polityki sp... więcej »
 
 

Zbiórka w internecie czyli pomysł na...

Data dodania: 2018-08-22
 (screen z https://polakpotrafi.pl/projekt/perc-66-reportaz-o-goralach-na-route-66) Powstaje film „Perć 66 – reportaż o góralach na Route 66″. Beata Denis-Jastrzę... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 209
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola