Belka
Czwartek, 1 Grudnia 2022   imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zaciski szalunkowe TEMPO® SCHALER

Kategoria: Pozostałe » Inne
 

Szukasz tylko pewnych i skutecznych rozwiązań? Zawsze używasz sprawdzonego i godnego zaufania sprzętu? Niejednokrotnie przekonałeś się, że bardzo niska cena produktu najczęściej nie idzie w parze z dobrą jakością i jego żywotnością?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, najpewniej Jesteś profesjonalistą i nie trzeba Cię przekonywać co do zasadności stosowania najlepszego sprzętu.

Wykonywanie elementów monolitycznych należy do tego typu prac, gdzie sprawdza się zasada tak zwanego najsłabszego ogniwa, czyli deskowanie jest tak mocne, jak jego najsłabszy element. Bezapelacyjnie Twoim interesem jest aby w jak największym stopniu wyeliminować ryzyko zniekształcenia lub rozerwania deskowań w trakcie betonowania. Ile nerwów, czasu a i również pieniędzy może kosztować naprawa błędów popełnionych w trakcie szalowania? Sam wiesz najlepiej, jako doświadczony budowlaniec. 

Zaciski szalunkowe TEMPO® SCHALER są niewątpliwie najlepszym tego typu produktem w Europie o czym świadczy fakt, że zostały wynalezione już ponad 50 lat temu i do dziś wykonywane przez tego samego producenta. Tak długie doświadczenie nie pozostawia złudzeń, że lepszych zacisków nie znajdziesz w całej Europie a może nawet na świecie. Wszelkie inne podobne produkty tego typu są tylko mniej lub bardziej udanymi podróbkami swojego pierwowzoru, czyli zacisków marki TEMPO®, które na przełomie tych wszystkich lat wielokrotnie ewoluowały pod względem konstrukcyjno-materiałowym dla zapewnienia możliwie najlepszych parametrów jakościowych i trwałości.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie - http://www.zaciski-kaf.pl/

Zachęcamy do współpracy.

Kontakt

http://www.zaciski-kaf.pl/

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola