Belka
Czwartek, 1 Grudnia 2022   imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Patronat Starosty Strzeleckiego

Data publikacji: 2019-05-31, Data modyfikacji: 2019-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Patronatem Starosty Strzeleckiego mogą zostać objęte przedsięwzięcia przyczyniające się do promocji Powiatu o szczególnym znaczeniu dla Powiatu Strzeleckiego i o randze: a) międzynarodowej, b) regionalnej, c) powiatowej, Przedsięwzięcia te niezależnie od w/w rangi muszą pełnić funkcje promujące Powiat oraz być skierowane do szerokiego grona odbiorców – zwłaszcza mieszkańców Powiatu Strzeleckiego. A o patronat w szczególności mogą ubiegać się organizatorzy imprez w niżej wymienionych sferach: kultura, oświata, sport, turystyka, promocja, ochrona środowiska, ochrona zdrowia i promocja zdrowego trybu życia, inicjatywy służące integracji społeczności lokalnej. Aby móc otrzymać wsparcie należy złożyć Wniosek o objęcie patronatem Starosty Strzeleckiego organizowanych przedsięwzięć co najmniej na 21 dni przed terminem planowanego przedsięwzięcia, a także zapoznać się z Uchwałą Nr 89/2019 Zarządu Powiatu Strzeleckiego z dnia 27 maja 2019 r. w sprawie: określenia zasad obejmowania patronatem przez Starostę Strzeleckiego przedsięwzięć. Wniosek do pobrania Uchwała Nr 89/2019 Zarządu Powiatu Strzeleckiego z dnia 27 maja 2019 r.    

Pełna treść wiadomości na: powiatstrzelecki.pl/64/patronat-starosty-strzeleckiego.html
powiatstrzelecki.pl, Źródło artykułu: powiatstrzelecki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola