Belka
Czwartek, 1 Grudnia 2022   imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki rekrutacji na wyjazd do Brukseli

Data publikacji: 2019-07-05, Data modyfikacji: 2019-07-08
A A AWydrukDrukuj  
 
3-osobowa komisja rekrutacyjna na posiedzeniu 17 czerwca 2019r. w Warszawie wyłoniła kandydatów na wyjazd studyjny do Brukseli. Na wyjazd studyjny do Brukseli 12-15 września 2019r. zakwalifikowali się: Gazeta Jarocińska – Małgorzata Konieczna Tygodnik Podhalański – Danuta Machała Tygodnik Przełom – Halina Tkaczyk Gazeta Radomszczańska – Agnieszka Skura-Garbaciak Czas Chojnic – Leszek Redzimski Korso – Agnieszka Brzozowska Tygodnik Starachowicki – Tomasz Niedziałek Pałuki i Ziemia Mogileńska – Gustaw Jacek Sech Tygodnik Ziemi Opolskie – Michał Hadasik Tygodnik Siedlecki – Adam Stawski Lista rezerwowa:Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz – Marek Suchota Gazeta Jarocińska – Halina Jankowska Celem wyjazdu studyjnego do Brukseli 12-15 września 2019r. będzie poszerzenie wiedzy jego uczestników na temat Polityki Spójności Unii Europejskiej i pracy Komisji Europejskiej, a następnie podzielenie się wrażeniami z tego wyjazdu na łamach tytułu lokalnego, ukazującego się na terenie miejsca zamieszkania Uczestnika wyjazdu. Relacja, przygotowana we współpracy z towarzyszącym czytelnikowi w wyjeździe dziennikarzem ukaże się gazecie i na jej stronie internetowej. Wszystkim zwycięzcom i ich redakcjom gratulujemy. UWAGA! Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału do 19 lipca 2019 r. na e-mail: elzbieta.plaszczyk@frdl.org.pl. Wyjazd do Brukseli to element projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne na rzecz promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych” dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji. Realizatorem projektu są Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Pełna treść wiadomości na: gazetylokalne.pl/?p=5490
gazetylokalne.pl, Źródło artykułu: gazetylokalne.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola