Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czwarty lot konkursowy - Strzelce Opolskie

 
Czwarty lot konkursowy mamy już za sobą. Był to lot z miejscowości Strzelce Opolskie, co w efekcie dało do pokonania dystans ok 290 km. Z 807 zakoszowanych gołębi do 8.09.2017 wróciło 797. Od początku tygodnia toczyły się rozmowy, kiedy właściwie lot ten powinien się odbyć. Wspólnie z hodowcami, na drodze głosowania, podjęta została decyzja o wypuszczeniu gołębi 7.09.2017, mimo niepewnych warunków pogodowych na ostatnim etapie lotu. Cieszymy się bardzo z podjętej decyzji, ponieważ do przylotu pierwszych gołębi pogoda uległa znacznej poprawie i mimo silnego wiatru na trasie zdecydowana większość dotarła w ciągu 6h od startu (Start 8:15). Mamy nadzieję, że 10 brakujących gołębi doleci w najbliższych dniach i będą mogły wziąć udział w LOCIE FINAŁOWYM. --------------------------------------- wgbieszczady.pl/ -------------------------------------- muzyka: 1. Dancing On The Tables (Instrumental Version) by Elias Näslin 2. Presentation Musicby Kevin MacLeod

 


WG Bieszczady
 
Data pliku video: 2017-09-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzelecki

Powiat strzelecki - powiat, którego siedzibą są Strzelce Opolskie, mimo że same do niego nie należą. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się we wschodniej części województwa opolskiego. Należą do niego gminy: Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica.

Każdego odwiedzającego ten rejon zachwyci Dolina Małej Panwi. Jest to najbardziej malownicza i najciekawsza pod względem przyrodniczym dolina rzeczna w całym województwie. Jest tu aż 8 rezerwatów przyrody. Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele łowienia ryb. Skorzystać też można z gościny gospodarstw agroturystycznych.

Dostać się na te ziemie jest niezwykle łatwo. Wystarczy kierować się autostradą A4.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola